Форум для друзей!)

Объявление

Добро пожалувать на Броварской форум!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум для друзей!) » Байки-Загибайки » Гарний варіант у передмісті


Гарний варіант у передмісті

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Хочу знайти якусь гарну квартиру у передмісті Києва. Якби ви мені допомогли з пошуком. Доволі багато пропозицій, а для мене головне це час за який можна доїхати і звісно самі квартири, щоб там було комфортно жити.

0

2

QALYYK написал(а):

Хочу знайти якусь гарну квартиру у передмісті Києва. Якби ви мені допомогли з пошуком. Доволі багато пропозицій, а для мене головне це час за який можна доїхати і звісно самі квартири, щоб там було комфортно жити.

Ви знаете яке гарне містечко Буча? Там так красиво, спокійно, зелено, і там зараз доволі активно забудовують все і ви можете купити собі хорошу квартиру. Так і від Києва дуже близько 20 хвилин і ви на роботі. Подивіться ЖК Гранд Бурже у центрі. Гарно що поряд з комплексом є всілякі магазини, кафе, а ще не дуже далеко знаходяться школи та дитячий садок. До речі, забудовник ЖК «Гранд Бурже» планує будувати дитячий садок на території житлового комплексу. Хочете можу вам дати контакти https://grandbourget.com/contacts а ви вже всі питання про купівлю чи що вам цікаво дізнаєтесь.

0


Вы здесь » Форум для друзей!) » Байки-Загибайки » Гарний варіант у передмісті